egitim-mobilyasi

1986 yılında kurulan büroseren ofis mobilyaları imalatı alanında sunduğu hizmetleri ile kaliteli bir çizgiden ilerleyerek yurt dışında ve yurt içinde başarılı çalışmalara imza atmıştır. 2008 yılı itibari ile bu başarılı hizmetlerini ofis mobilyalarının yanı sıra eğitim, otel, restoran mobilyaları alanına da taşıyan firmamız, dünyanın 15 ülkesindeki çeşitli proje uygulamaları çalışmalarına katılarak deneyimlerini uluslararası platformda da güçlendirmiştir.

Eğitim Mobilyalarında Yüksek Kalite

Günümüzde mobilya sektöründe eğitim alanındaki ihtiyaçları karşılayacak mobilyaların ayrı bir değeri vardır. Özellikle okullarda tercih edilen bu mobilyalar, konforlu ve ihtiyaca uygun bir kullanım sunmasının yanında sağlık yönünden de önem taşımaktadır. Firmamız tarafından üretilen eğitim mobilyası ürünlerinde tamamen doğal ve kaliteli malzemeler kullanılmaktadır. Bu eğitim mobilyaları, farklı ihtiyaçlara cevap verecek bir ürün çeşitliliğine sahiptir. Bu ürünler bürotime eğitim mobilyası başlığı altında çeşitli kategorilere sahiptir. Özellikle okullarda kullanılan sıralar, öğrencilerin ders esnasında rahat etmesine ve duruş bozukluğuna imkan vermeyecek biçimde tasarlanmaktadır.

yurt-mobilyalari

Bilindiği üzere öğrenciler ders sırasında uzun süre oturmak durumunda olup, bu esnada dikkatlerini derslerine yoğunlaştırmak zorundadır. Ancak oturma esnasında hissettikleri rahatsızlık, onların dikkatini dağıttığı gibi, uzun vadede omurga üzerinde çeşitli rahatsızlıklar ortaya çıkmaktadır. Sizlere sunulan bu okul sıraları, tüm bu sorunların üstesinden gelemeye yönelik olarak, yüksek performans ile hazırlanmaktadır. Bu sıralar classy ve arty gibi farklı modellere sahiptir.

Sağlam ve Dayanıklı Mobilya Modelleri

Mobilya söz konusu olduğunda her zaman yüksek performansı ve kalitesi ile beğenileri üzerinde toplayan bürotime eğitim mobilyaları, okullarda yalnızca sınıf içinde değil okulun farklı amaçlar ile kullanılan bölümlerinde tercih edilecek mobilyaları da sizlerle buluşturmaktadır. Okul laboratuvarlarında öğrencilerin çeşitli deneyleri yapmalarına imkan verecek mobilyalardan, daha geniş kapsamlı amfi türündeki sınıflarda kullanılacak olan mobilyalara kadar, ihtiyaç duyduğunuz her tür mobilya mevcut bulunmaktadır.

Aynı zamanda sınıflarda öğretmen masası olarak kullanılacak, öğretmenlerin ders esnasındaki ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanan ürünler de mevcuttur. Dayanıklı malzemelerden üretilen tüm bu mobilyaların ortak özelliği, uzun süreli kullanıma olanak vermesidir. Seçilecek modele göre çekmeceleri de olan bu masalar, kullanan kimselerin konforunu hedefleyen bir algı ile tasarlanmaktadır.

okul-siralari

TSE Belgeli Ürünler

Türk Standartları Enstitüsü tarafından verilen uygunluk belgesine sahip olan bu okul mobilyaları, okullarda ihtiyaç duyulabilen her dekorasyon tarzına ve tercihlere uygun bir ürün yelpazesi ile satışa sunulmaktadır. Okullarda en fazla ihtiyaç duyulan ürün olan sınıf dolapları da sizlerle buluşturulan bu yüksek kaliteli mobilyalar arasında yer almaktadır. Ayrıca okullarda çeşitli amaçlarla düzenlenen etkinliklerde ihtiyaç duyulan konferans koltuğu ve hatta yatılı okullarda ya da yurtlarda kullanılması elzem olan ranza, dolap veya çeşitli yatak modellerini de bu başlıkta inceleme imkanına sahipsiniz. Oldukça uygun fiyatlarla satışa sunulan bu ürünler hakkında daha detaylı bilgi için site üzerinden yardım alabilirsiniz. Tüm eğitim mobilyaları için https://buroseren.com/tr/egitim-mobilyalari/2/Kategori sayfasını ziyaret edebilirsiniz.