Elektrik söz konusu olduğunda taşınma, yeni bir abonelik oluşturma, süresi biten sözleşmenin yenilenmesi konuları epeyce uğraştırıcıdır. Sadece bu işler için 1 gün ayırmak gerekebilir. Tüm bu işlemleri hızlı ve kolay halletmek hepimizin işlerini hafifletirdi. İşte tam da bu yüzden 14 ilde faaliyet gösteren Enerjisa online randevu sistemi ile bizi gereksiz yüklerden kurtarıyor. İnternet üzerinden randevu alarak hiç sıra beklemeden işlemlerimizi rahatça tamamlayabiliyoruz. Bu sistemde bilgilerin ve randevunun istendiği zamanı girerek sadece randevuyu onaylamak yeterli oluyor. İnternet üzerinde, yapacağımız işlem için gerekli evraklar da listelendiği için gittiğimiz anda işlemimizi tamamlayıp çıkıyoruz. Zaman kaybı olmadan işlemlerimizi tamamlamanın rahatlığını yaşıyoruz.

enerjisa

Enerjisa, ev ve işyeri elektrik aboneliği konusunda müşterilerine yardımcı olmanın yanı sıra ayrıca alternatif enerji çözümleri de sunuyor. Evlerde uygulanacak, evde dikkat edilecek küçük şeyleri sunan Enerjisa tasarruf etmenin yolunu gösteriyor. İş yerlerine sunduğu çözümlere bakacak olursak farklı yöntemlerle karşımıza çıkıyor.Enerjinin tüketildiği yerde aynı zamanda enerji üretiminin yapılmasının sağlanması, işletme ya da fabrikada enerjinin daha verimli kullanılması için çözümler ve talep tarafı katılımında aktif olması Enerjisa’nın artı değerleri arasında yer alıyor.Enerji üretimi için müşterinin ihtiyaçları belirlenerek çalışmalar yapılıyor. Kullanılacak teknoloji ve ekipmana Enerjisa karar veriyor. Müşteri ile sözleşme yapılarak enerji üretimine geçiliyor. Enerji üretiminde Enerjisa kojenerasyon, trijenerasyon, fotovoltaik güneş, rüzgâr, biyokütle, atık ısı teknolojilerinden seçtiği birini kullanıyor.Avantajlı tarifeleri de internet üzerinden takip ederek fırsatları yakalamak çok kolay. Enerjisa ile abonelik, tahliye, dilekçe ve başvuru, tarife işlemlerini yapmak için uzun kuyruklar beklemeye, boşa giden zamana üzülmeye gerek yok.

Bazen faturaları kaybedebiliriz. Bu gibi durumlar için faturamıza dair tüm bilgileri kolaylıkla Enerjisa’nın çağrı merkezlerinden alabiliriz. Mobil uygulaması da bulunan Enerjisa ile tüm işlemleri hızlı ve kolayca yapmak hayal değil. Mobil üzerinden de geçmiş faturalara bakma ve bulunduğumuz mevkideki faturalarla karşılaştırma yapma, elektrik işlemleri için başvuru ve randevu, fatura ödeme, yakındaki ödeme noktalarını görebilme, ürün ve kampanyaları takip işlemlerini gerçekleştirebiliyoruz.

Reklam