Online alışverişin ürün satın alma noktasında sağladığı kolaylıklar bu alana ilginin insanlar tarafından artmasına sebep olurken aynı şekilde artan ilgiye karşılık vermek için de firmaların yine bu alanda çeşitli çalışmalar yapmasına sebep oluyor. Son yıllarda her geçen gün kişilerin yerinden satın alma yöntemlerinin aksine online olarak alışverişlerini yapma yolunu tercih ettiği gözleniyor. Bu konuda çok rahat bir şekilde ödeme yapmayı sağlayan Paykasa ön ödemeli kart sistemi alışverişlerin tamamlanma aşamasındaki ödemenin nasıl yapılacağı gibi bilgilerin girilmesi sürecini kolaylaştırmaktadır.

Paykasa Neden Daha Kolay Bir Sistem

Standart hali ile kredi kartları ile ödeme yapacak olan kişiler online alışveriş siteleri üzerinden ürünlerini seçtikten ve ödeme yapma aşamasına geldikten sonra kredi kartı bilgilerini girerek alışverişlerini sonlandırabiliyor. Ancak bu yöntem hem sitelerin güvenilirliğine bağlı olarak çeşitli güvenlik sorunları ortaya çıkarabilme ihtimaline sahip olmakta hem de aynı zamanda uzun süreli bir işlem olmaktadır. Paykasa ön ödemeli kart sistemi sadece 16 haneden oluşan sanal bir kod olarak kullanıldığı için internetten yapılan alışverişlerde büyük bir kolaylık sağlamaktadır.

Fiyatlar hakkında bilgi sahibi olmak ve satın alma işlemlerine başvurmak için “ Paykasa Fiyatları “ sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Paykasa Kartı Nerelerde Kullanılıyor?

Alternatif ödeme yöntemleri arasında yerini nispeten daha yeni almış olabileceği söylenebilecek olan Paykasa ön ödemeli kart sistemi ödeme işlemlerinin yapılması sırasına gelindiğinde Paykasa kart ile ödeme seçeneğini sunan sitelerde yapılabilmektedir. Kartlara herhangi bir ekstre gelmiyor ve yapılan alışverişlerin bir kaydının alınmıyor oluşu ikinci şahıslar tarafından ne yapıldığı bilinmeden alışverişleri tamamlamayı sağlar. Böylece kişisel bilgilerin gizliliğinin korunması da mümkün olmaktadır. Paykasa ile ödeme yapılabilecek olan site sayısı her geçen gün artarken bunlar arasında çok farklı sektörlerde hizmet vermekte olan ve ürün satışı yapmakta olan siteler de bulunmaktadır.

Kaynak:  http://www.61saat.com/ekonomi/internetten-alisveriste-paykasa-donemi-basladi-h441325.html