Kışın ev veya ofisinizde kalorifer ile ısınıyorsanız her yıl düzenli olarak petek ve kombi temizliğine önem vermelisiniz. Isınma problemlerinin çoğu kombi ile ilişkilendirildiği için çoğu zaman petek temizliği ihmal edilmekte ve ısınma sorunu devam etmektedir. O yüzden peteklerin düzenli olarak ve yeterince temizlendiğinden emin olmanız gerekmektedir.

Neden Petek Temizliği Yaptırmalısınız?

Petek temizliği yaptırmanın hem sağlık açısından hem maddi tasarruf açısından önemli olduğunu unutmayın.

  • Temiz petekler, kombinin orta seviyede maksimum ısı vermesini sağlar.

  • Kombi derecesini yüksekte tutmadığınız için yüksek faturalar ödemekten kurtulursunuz.

  • Her odadaki petekleri aynı ısıyı yayacağı için oda değişimlerinde herhangi bir rahatsızlık hissetmeyeceksiniz. Oda ısı değişimlerinin siz hasta edebileceğini unutmayın.

  • Kombinin sıcak su pompası çok daha az çalışacağı için daha uzun yıllar kombinizi kullanmış olacaksınız.

  • Petek temizleme işlemi yapılırken kullanılan kimyasal maddeler sayesinde radyatörlerinizin içi pas tutmayacaktır.

  • Temizleme işlemi sırasında petek tesisat borularında herhangi bir su kaçağı tespit edilirse ekiplerimiz bu sorunu da çözecektir.

Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

Petek temizleme işlemi, öncelikle kombi tesisatından başlar, en son peteğin tesisatına kadar devam eder. Petekler, özel kimyasal temizleme ilaçları ile itinayla temizlenir. Odalarda hiçbir peteğin sökülmesine ihtiyaç yoktur. Petek temizliği işlemi sırasında ortaya çıkan pis su ve atıklar, banyodaki havlupan’dan çıkartılır ve tuvalet giderine geri gönderilir

Petek Temizleme Fiyatları

Petek Temizleme yaptıracağınız zaman önem vermeniz gereken ucuz fiyattan çok güvenilir firma seçmektir. Eğer sırf ucuzluğundan dolayı profesyonel iş anlayışından uzak bir firmayı tercih ederseniz daha sonrasında çok daha fazla sorun yaşayabilir, tasarruf etmeye çalıştığınızdan daha çok ücret ödeyebilirsiniz. Petek temizleme fiyatları, firmanın profesyonelliğine ve verdiği hizmete göre değişmektedir. Bizim müşterilerimize verdiğimiz fiyat petek başı 25 tl’dir. Peteklerinizin uzman kişiler ve teknolojik aletler ile sorunsuz bir şekilde temizleneceğinden emin olabilirsiniz.

Peteklerin yeteri kadar ısınmadığını düşündüğünüzde mutlaka bir tesisat şirketine başvurun. Peteklerdeki ya da kombideki sorunlarını giderilmesi ile yüksek faturalar ödemekten ve ısınma derdinizden kurtulun. Petek temizleme hizmeti için firmamız tüm ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılayacaktır. Petek temizleme işleminden sonra peteklerin ilk günkü gibi ısındığını fark edeceksiniz.

Reklam