Bünyesinde yer alan yüzlerce İDO seferi sayesinde yolcularına büyük kolaylıklar sağlayan Valiz.com, her geçen gün müşteri kitlesini genişletmeye devam ediyor. Kolay bilet arama aşamaları ile her müşterinin tercih edebilmesini amaçlayan firma, listelediği seferler içerisinde her müşterinin bütçesine uygun bilet seçeneğine yer veriyor.  Trafik sıkışıklığına bağlı olarak geç kalma sorununu ortadan kaldıran İDO, deniz yolculuğunu sevenler için sıklıkla rağbet görüyor. Hızlı ve konforlu yolculuğu mümkün kılan firmadan İDO Biletleri alarak dilediğiniz zaman seyahat edebilirsiniz.

İDO Biletleri için Kolay Rezervasyon

Kara, hava ve deniz ulaşımında öne çıkan Valiz.com, İDO biletleri ile seyahat etmek isteyenlere kolay rezervasyon olanakları sağlıyor. Rahat ve kullanışlı bir site tasarımına sahip olan firma üzerinden gidilecek ve dönülecek tarihe göre kolaylıkla sefer arama işlemi başlatılıyor.

İstanbul’un farklı semtlerinden düzenlenen İDO seferleri için dilediğiniz zaman bilet arama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Valiz.com’un deniz otobüsü, feribot seferleri arasından business veya ekonomi şeklinde bir tercih yapabilirsiniz. Daha sonra iletişim bilgilerinizi, saatini ve araç bilgilerinizi sistem üzerinize girebilir ve ardından kredi kartınız ile kolaylıkla biletinizi satın alabilirsiniz 3D Security özelliği sayesinde güvenli olarak biletinizi onay işlemine gönderebilirsiniz.  Onay işleminin ardından gelen PNR kodu ile tekrardan çeşitli düzenleme gidebilir veya bilet rezervasyonunuzu inceleyebilirsiniz.

Valiz.com’un Sağladığı İDO Bilet Tarifeleri

Araba vapuru, deniz otobüsü ve feribot gibi deniz ulaşım araçlarıyla geçmişten beri hizmet vermeye devam eden İDO firmasının Valiz.com üzerinde pek çok nokta için bilet seçenekleri bulunuyor. Şehir içi gidişler için konforlu ve avantajlı olan seferler daha çok Beşiktaş, Bakırköy, Bostancı ve Kadıköy çevresine düzenleniyor. Yenikapı üzerinden de Armutlu, Bursa, Yalova ve Bandırma gibi yerlere şehir dışı seferler uygulanıyor.

Avantajlı ve kampanyalı İDO biletleri için Valiz.com sayfasına tıklayabilir ve kendinize konforlu yolculuk yapabilme fırsatı oluşturabilirsiniz. Online olarak kolaylıkla biletinizi satın alabilir, herhangi olası aksilik durumlarında ise müşteri haklarınızdan yararlanabilirsiniz. Biletinize dair bir sorun yaşadığınızda da  Valiz.com’un müşteri hattını arayarak bilgi alabilir ve böylelikle sorununuzun çözülmesini talep edebilirsiniz.