Hazır Ofis Kiralama

Günümüzde hazır ofisler sayesinde, standart kalıplardaki ofislere mecbur olmadan çok daha hesaplı bir şekilde dönemlik ofislerde çalışma imkanı bulabiliyorsunuz. Bu türde ofisler aracılığıyla, müşterilerinize çok daha prestij sahibi bir adres vermeniz ve onlar tarafından her geçen gün daha da fazla tercih edilmeye başlamanız da söz konusu. Sağladığı avantajlar sayesinde günümüzde hazır ofis fiyatları hemen hemen herkes tarafından merak ediliyor. Pek çok açıdan ofis kiralamaya göre avantajlara sahip olan hazır ofisler üstelik fiyat açısından da standart ofis kiralama seçeneklerine göre çok daha avantajlılar diyebiliriz.

Hazır Ofislerde Fiyatları Etkileyen Faktörler Nelerdir?

Hazır ofis çözümlerinde fiyatlar içerisine aldığınız tüm hizmetler dahildir. Güvenlik, genel sekreterlik hizmeti, toplantı salonları, çay, kahve, internet ve temizlik hizmetlerinin tümü anlaşılan fiyat içerisine dahil edilirler. Otopark hizmetleri ve sağlanan diğer hizmetler sayesinde, kiraladığınız ofis içerisinde sahip olamayacağınız çok sayıda hizmete bu hazır ofis çözümleri sayesinde sahip olabilirsiniz. Genel olarak tüm özellikleri ile hazır ofislerin, normal türde ofis kiralama seçeneklerine göre daha uygun fiyatlı olduğunu da söyleyebiliriz.

Peki şimdi normal bir ofis kiraladığınızda sürece dahil olacak ücretlerle, hazır ofis fiyatları arasında bir karşılaştırma yapalım. Normal ofislerde emlakçı komisyonundan, haberleşme için satın almanız ve düzenli faturasını ödemeniz gereken, telefon, faks, internet gibi hizmetlere, stopajdan, ısınma giderlerine, bina aidatından temizlik giderlerine kadar pek çok alanda aylık düzenli masraflarınızın olması gerekir. Hazır ofis kiralama seçeneğinde ise sadece kira bedeli olan anlaştığınız ücreti ödersiniz. Üstelik normal ofis çözümlerinde kurulum için ödediğiniz ekstra masrafların hiçbirisini bu ofis tipinde yapmanıza da gerek kalmaz.

hazır ofis kiralama

Hazır ofislerde tüm hizmetler bir paket halinde sizlere sunulur ve çok uygun fiyatlarla ofis sahibi olmanın tadını çıkarırsınız. Bu tipte ofislerin yanı sıra sanal ofisler de günümüzde gerek serbest çalışan kişilere sağladığı seçeneklerle gerekse de fiyatları ile tercih edilmeye başladılar. Burada sanal ofis nedir sorusuna da kısaca cevap verelim: Sanal ofisler fiziksel olmayan fakat kağıt üstünde sahip olduğunuz ofislerdir. Bu tipte ofisleri özellikle serbest çalışan kişilerin, saygın sekreter hizmetlerinden ve plaza adresi hizmetlerinden faydalanmak için tercih ettiklerini söyleyebiliriz.

Hazır Ofislerin Diğer Avantajları

Standart bir ofis çözümünde iş hacminiz arttıkça veya azaldıkça, ofis alanınızda değişiklikler yapmanız gerekir. Bu durum firmanıza küçülme süreçlerinde dahi ekstra masraflar olarak yansır. Hali hazırda sahip olduğunuz ofisinizin bir bölümünü kriz dönemlerinde kullanamayacağınız için, ofise ekstra kira ödemeniz gerekir. Hazır ofis kiralama seçeneğinde ise, istediğiniz zaman ofis alanınızda değişimlere gidebilirsiniz. Üstelik bu seçeneği, hali hazırda belirli bir süre anlaştığınız ofis alanı üzerinden kullanmanız da mümkündür. Hazır ofis ücretleri tercih edeceğiniz alana göre otomatikman değişim gösterir ve uygulanmaya başlanır. Bu seçeneği özellikle işlerinizi büyütürken veya küçültürken pratik şekilde kullanarak bütçe kontrolü yapmanız mümkündür diyebiliriz.  Hazır ofis fiyatları hakkında daha detaylı bilgi için http://hazir-ofis.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bu makale musaozsari.com advertorial içeriğidir.