Balıkesir Uludağ Turizm, merkezi isminden de anlaşılacağı üzere Balıkesir olan 1973 yılında kurulmuş olan bir firmadır. Firma 1973 yılından bu yana 100 araçtan fazla filosu ile Türkiye’nin pek çok iline seferler düzenlemekte, hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bu yana sürekli bir gelişim ve büyüme gösteren Balıkesir Uludağ Turizm günlük gerçekleştirdiği ortalama 200 sefer ile Türkiye’nin her yerinde boy göstermekte ve bu oran ile yılda yaklaşık 2 milyondan fazla müşteriye ulaşmaktadır.

Balıkesir Uludağ Turizm bünyesindeki araçlar tam donanıma sahip olup sizlere rahat bir seyahat sağlamaktadır. Araçlar içerisinde koltuk arkalarına yerleştirilmiş olan led televizyonlar ile yolculuğunuz sırasında dilerseniz televizyonlara yüklenmiş haldeki filmlerden birini izleyebilir ya da yine aynı şekilde yüklü olan müzikleri dinleyebilirsiniz. Balıkesir Uludağ Turizm araçlarındaki güler yüzlü ekip sizlere seçkim ikramlar ile sizlere hem ekonomik hem de rahat bir seyahat sunmakta.

online bilet satın alma sitesi

Balıkesir Uludağ Turizm biletleri, Onlinebilet.com’da… Rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Onlinebilet.com son zamanlarda oldukça sık duyduğumuz e bilet satışı gerçekleştiren bir site. Online bilet ya da bilinen diğer bir adıyla e-bilet basılı olmayan elektronik, sanal biletlere verilen genel isimdir. Belirtilen sistem üzerinden gerekli prosedürler izlenerek gerçekleştirilen talimatlar ve ödeme kanalları yoluyla sahip olunan bilet türlerine verilen genel addır.

Onlinebilet.com sade ara yüzü ile istediğiniz firmaya ait seferlere ulaşmanızı sağlamakla kalmayıp, e bilet işleminizi kolaylıkla gerçekleştirmenize de yardımcı olmakta. Sistem üzerinden seyahat rotanızı belirledikten sonra listelenen seferler arasından size en uygun olanı seçebilir ve birkaç dakika da yolculuk biletinizi temin edebilirsiniz. Listelenen seferler arasından sadece gün ve saat adına size en uygun olanı belirlemekle kalmayıp, fiyat açısından da en uygun otobüs biletlerine erişebilirsiniz. Onlinebilet.com’un güvenli ödeme sistemi ile Balıkesir Uludağ Turizm’in ve daha pek çok firmanın biletlerini gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz.

Bu makale musaozsari.com advertorial içeriğidir.