Tesbih

Günümüzdeki bir çok çeşidi ve modeli bulunan tesbihin geçmişinin aslında çok eskilere dayandığını biliyor musunuz? İlk insanlar, avladıkları avların parçalarını bir ipe dizip üzerlerine asarmış. Sonradan bu tarz takıların düşmandan ve kötülüklerden kendilerini koruduğuna inanmışlar savaşlarda da takmaya başlamışlar. Görüldüğü gibi o zamanlarda da bu tarz takı ve aksesuarlar, uğur ya da şans objesi olarak da kullanılıyordu.

Tesbihin kullanım amacı kişiden kişiye değişebiliyor. Kimi ibadet için kimi stres atmak için -ki tesbihin stres attığı bilimsel olarak da kanıtlanmıştır- kimi de aksesuar olarak kullanmakta. Kimin, hangi amaçla kullandığını bilmiyoruz ama tesbihin son yıllarda çok sık tercih edildiğini biliyoruz. Özellikle el emeği usta işi tesbihler, tesbih meraklıların vazgeçilmezleri. Bu konuda bazen o kadar hassas olabiliyorlar ki, başka bir model asla kullanamıyorlar. İşte biz de bunun adına “Tesbih Hassasiyeti” diyoruz.

Tesbih konusunda hassas olanlar, her tesbihi kullanmadığı gibi her yerden de alışveriş yapmazlar. Hassasiyetleri tesbihi aldığı yer için de geçerli oluyor. İşte tam bu noktada size tesbihane.com’dan bahsetmek istiyoruz. Tesbihane, 2011 yılında faaliyete geçmiş, güvenli alışverişi ilke edinmiş bir firma. Kehribardan oltu taşına, ağaç tesbihlerden doğaltaş tesbihlere kadar birçok çeşidi Tesihane’de bulabilirsiniz. Kuruluğu yıldan beri tesbih meraklılarının bir numaralı tercihi olan ve bunu da her geçen zaman zaman kanıtlayan müşterilerimiz sayesinde günden güne büyümekteyiz. 1.9 milyon üyeye ulaşan Facebook sayfamız da bunun en büyük göstergesi.

Tesbihane’de sadece tesbih bulmayacaksınız elbette. Erkek gümüş yüzük, bayan gümüş yüzük, gümüş kolye, gümüş saat, küpe, bileklik, alyans, doğaltaş takılar gibi birçok değerli ürünü sitemizde bulabilirsiniz. Sevdikleriniz için güzel ve anlamlı bir hediye arıyorsanız da Tesbihane’yi tercih edebilirsiniz. Erkek ve bayanlara özel kategorilerimizi inceledikten sonra hediye konusunda çok daha kolay karar vereceksiniz. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tuttuğumuz için beğenmediğiniz ürünün koşulsuz olarak iade ya da değişiminin yapıldığını da unutmayın. Dilerseniz sitemizde bulunan bazı ürünlere hep beraber göz atalım.

Hepsi ve daha fazlası için de tesbihane.com sizi bekliyor!

925 Ayar Gümüş Küre Kesim Ateş Kehribar Tesbih

kehribar tesbih

Edeb Ya Hu Yazılı Yeşil Renk Sıkma Kehribar

yeşil renk sikma kehribar tesbih

925 Ayar Gümüş Kırçiçeği Kolyesi

kir cicegi kolyesi

925 Ayar Gümüş Çınar Yaprağı Kolye

cinar yapragi kolyesi

925 Gümüş Sarmal Vav Püskül Uçlu Kuka Tesbih

vav puskul uclu tesbih

925 Ayar Gümüş Galata Kulesi Model Dumanlı Kuvars Doğaltaş Tesbih

kuvars dogal tas tesbih

925 Ayar Gümüş Ayyıldız Püsküllü İşlemeli Gürcistan Oltusu Tesbih

gurcistan oltusu tesbih

Gümüş Tasarım Harf Püsküllü Küre Kesim Oltu Tesbih

kure kesim oltu tesbih

925 Ayar Gümüş Ay Yıldız Zirkon Taşlı Özel Model Yüzük

zirkon tasli yuzuk

925 Ayar Gümüş Zincir Model Tuğralı Yüzük

zincir model tugrali yuzuk

925 Ayar Gümüş Kar Tanesi Model Küpe

kar tanesi model kupe

925 Ayar Gümüşlü Küre Ametist Doğaltaş Küpe

ametist dogal tas kupe

Bu makale musaozsari.com advertorial içeriğidir.

Reklam