blogumu tanitmak istiyorum

Blog Tanıtım Sitesi – Blogumu Tanıt

  Bloglarımız bizim sadık dostumuz, evimiz… Ziyaretçilerimiz de ailemizin birer parçası. Ne kadar çok ziyaret alırsak ve takipçimiz olursa-ailemiz büyürse-blogumuz o kadar anlam kazanır. İlk başlarda çok az sayıda ziyaretçi geliyordu, fakat şu anda gerçekten hatırı sayılır rakamlara ulaştı. Her geçen gün ailem büyüyor.

  Ailemizin büyümesini hepimiz isteriz değil mi? İsteriz ama bu hemen kısa bir sürede olabilecek bir şey değil. Ayrıca gereken çabayı göstermeden hiç olacak bir şey değil. Blogunuzu geniş bir çevreye tanıtmanızı sağlayacak yöntemleri Blog Tanıtımı Nasıl Yapılır? adlı yazımda sizlerle paylaştım. Yine kısaca blog tanıtım yöntemleri hakkında bahsedelim.

blog tanitim yontemleri

  Blogunuzu tanıtmak, adını geniş çevreler duyurmak çok zahmet gerektirmiyor ama emek gerektiriyor. Blog tanıtımı için fayda sağlayacak çok bilinen yöntemlere örnek vermek gerekirse, özgün içerik oluşturmak, sosyal medyayı akıllıca kullanmak, blog dostlukları kurmak, benzer bloglara faydalı yorumlar yapmak, blogunuzu dizinlere eklemek, çekiliş ile takipçilerinize hediye vermek, reklam almak ve bugün üzerine değinmek istediğim Blog Tanıtım Yazısı. 

  Tanıtım yazıları alarak blogunuzu geniş bir çevreye kolayca tanıtabilirsiniz. Bunun da iki yolu var: Ya bir miktar gelir ayırıp çabuk indexlenen bloglardan ücretli tanıtım yazısı satın alabilirsiniz. Ben ara sıra blogumda tanıtım yazısı yayınlıyorum örneğin. Ya da ücretsiz blog tanıtım sitelerine tanıtım yazılarınızı gönderebilirsiniz. Özellikle blogunu tanıtmak isteyenler için açtığım Blogumu Tanıt ile bu işi gerçekleştirebilirsiniz.

blogumunutanıt

Blogumu Tanıt ile Blogunu Tanıtmayan Kalmasın” sloganı ile yola çıktım ve bir çok arkadaşımız tanıtım yazısını gönderdi ve göndermeye de devam ediyor. Ayrıca Blogumu Tanıt’ta her türden model alabileceğiniz başarılı blogları tanıtıyorum. Hem blogunuzu tanıtmak hem de yeni bloglarlar tanımak için Blogumu Tanıt, blog yazarları için bir aile ortamı oluşturuyor.

  Eğer blogunuzu tanıtmak ve Blogumu Tanıt ailesinin bir üyesi olmak isterseniz sizi de bu güzel ortama davet ediyorum. Buradan detaylı bilgi alabilirsiniz. Blog tanıtımı hakkındaki yorumlarını ve tanıtım yazılarını bekliyorum.

Reklam