güldür güldür oyuncular

Güldür Güldür Show oyuncuları, gerçek isimleri, güldür güldür kadrosu, karakterler nereli, kaç yaşında, kadın ve erkek oyuncular, güldür güldür ekibi (2015-2016-2017-2018) sonuçlarını sizin için düzenledik.

Güldür Güldür Show Oyuncuları, uzun bir süredir hepimizi güldürmeye devam ediyor. Farkında olduğumuz ya da olmadığımız, yüksek sesle söyleyemediğimiz konulara değinerek hem mesaj veriyorlar – anlayana- hem de yüzümüzde tebessüm oluşturuyorlar. Bir nebze de olsa sıkıntılarımızdan uzak tutuyorlar. Bizi güldüren ”Güldür Güldür Show oyuncularını” tanımamak olmaz değil mi? Biraz tanıyalım bakalım:

KEM GÖZLÜ ŞEVKET SKECİ İÇİN TIKLAYIN!

DİYET PROGRAMI SKECİ İÇİN TIKLAYIN!

 

BU TARZ BENİM SKECİ METNİ İÇİN TIKLAYIN!

(5 saniyelik reklamın ardından tüm skece ulaşabilirsiniz)

Skeç metinleri için aşağıdaki linklere tıklayabilirsiniz. (5 saniyelik reklamlardan sonra açılacaktır)

Devam et butonuna basarak tüm oyuncuların bilgilerine ulaşabilirsiniz.

1- Aziz Güngör Esen Kimdir? & Gerçek İsmi: Ali Sunal

ali sunal - guldur guldur sunucu

Güldür güldür show’un hocasıdır. Türk sinemasının en başarılı oyuncularından rahmetli Kemal Sunal’ın oğlu Ali Sunal, 22 Eylül 1977 İstanbul doğumludur. Aslen Malatyalı olup, çeşitli tiyatro, sinema ve dizi filmlerinde oynayan oyuncunun Ezo adında bir kızı vardır. Yeditepe Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur. Ali Sunal, her fırsatta babasının yolundan gittiğini ve onu çok özlediğini dile getirir.

  ”Aşk Üzerine Söylenmemiş Her şey”, ”Şaban İle Şirin”, ”En Son Babalar Duyar”, ”Yaprak Dökümü” gibi çeşitli dizi ve sinema filmlerinde başarısını gösteren Ali Sunal, şuanda Güldür Güldür Show’ un yapımını üstlenmiş olup, başarılı tiyatro sanatçılarıyla birlikte,hepimizi güldürmektedir.

galeriye devam et butonu

Reklamlar