dunyanin-afede-hali-cekilisi

Dünyanın A-Fe-De Hali Çekilişi

Blog yazarları, yılları devirdikçe kendilerine bir çok tecrübe katar. Yeni arkadaşlar edinir. Bazıları blog yazarlığında tökezlerken bazıları da başarıyı elde eder. Elde ettikleri başarı ve yıllar adına okurlarına çekiliş düzenlerler. Daha önce Aorhan.com‘un gerçekleştirmiş olduğu çekilişe katılmıştım. Belki aranızda da katılanlar vardır. Ve ilk defa katıldığım bir çekilişten hediye kazanmıştım (samsung bluetooth kulaklık:)

Bugün Dünyanın A-Fe-De Hali‘nin 2. Yılına özel düzenlediği çekilişe rastladım. Dedim ki neden katılmayayım:) Katıldığım ikinci çekilişte de hediyeler kazanabilirim. Bakalım hediye olarak ne var:

-“İsimle Ateş Arasında” –> Bu blogtaki ilk kitap değerlendirmem
-“Bangır Bangır Ferdi Çalıyor Evde” –> Geçen yıl en beğendiğim kitaplardan biri
-“Resimli Türkçe Edebiyat Takvimi” –> Bu seneki ilk favori eserim
ve daha başka sürprizler 🙂
Blog yazarımız, yukarıdaki gibi hediyeleri yazmış. Çekilişe son katılım tarihi 2 Şubat. Siz de çekilişe katılmak istiyorsanız katılım şartlarına buradan ulaşabilirsiniz. Hadi hayırlısı bakalım kazanan kim olacak?

Sonuç

Önceleri blog çekilişlerine katılmıyordum pek. Araştırmıyordum da açıkcası… Şansıma da pek güvenmiyordum, belki o yüzden. Ama yine de bir kere olsun deneyeyim dedim ve Aorhan’ın düzenlediği çekilişe katıldım. Ve ilk çekiliş hediyemi aldım. Sonra Dünyanın A-Fe-De Hali ‘nin 19.Ocak’ta başlattığı çekilişe de katıldım. Aşağıda yazmış olduğum çekiliş yazısı ile katıldığım 2. çekilişimden de hediye kazandım. Sayın A-fe-de Hali, bugün mail göndermiş, kazandığıma dair. Kendisine çok teşekkür ederim.

Güncelleme: Hediyeler bugün elime ulaştı. Resimli Türkçe Edebiyat Takvimi’ne bayıldım. Gerçekten çok güzel bir eser ortaya çıkarmışlar. Nazan Bekiroğlu‘nun Nar Ağacı adlı kitabını okumak istiyordum, yazarı tanımak için. Ama hediyelerimden birisi olan ”İsimle Ateş Arasında” ile yazarla tanışmış olacağım. Ardından Mahir Ünsal Eriş‘in ”Bangır Bangır Ferdi Çalıyor Evde” kitabını okuyup bir yeni yazar daha tanıyacağım. Hediyelerim bitmedi daha: kahve dünyasından kahveli draje ve 3’ü bir arada kahvelerim de var. Muz aromalısı da varmış, yeni gördüm. İlk ondan başlayacağım.:) Sevgiler…