aorhan-cekilis

AORHAN Blog Çekilişi

Hepimizin takip ettiği bloglar vardır. Benim de başarılı gördüğüm ve yazılarını zevkle takip ettiğim bloglar var. Bunlardan birisi de aorhan.com‘ dur. Yazarı Ahmet Orhan olan bu blog, bir teknoloji blogu. Güncel teknoloji haberleri ve internet ile ilgili haberleri, yararlı ilgileri bu blogdan takip edebilirsiniz. AOrhan.com‘ un başarılı olmasının ve bir çok kişi tarafından takip edilmesinin sebebi, her başarılı blogcunun dikkat etmesi gerektiği gibi özgün yazılar yazması ve blogunu güncellemesidir.

  Bu blogu takip ederken sıkılmadan yazıları okuyabilirsiniz. Çünkü yazılar size bir şeyler katıyor. Ayrıca yazıların samimiyeti de sizi blogu takip etmeye zorluyor. Zaten samimiyetin olmadığı bir blog takipçi toplayamaz. Benim de bu blogu takip etmemin sebeplerinden birisi de bu. Aynı şekilde yazar yazılarını takip ediyor ve sorulan sorulara kısa sürede cevap veriyor. Bazı bloglar gibi yazı yazıp sorumsuz bir şekilde köşesine çekilmiyor.

  AOrhan.com, geç tanıştığım bloglardan birisi. Blog macerasında hala yeni olduğum için sanırım. Ama AOrhan.com, bu sene koskoca 5. yılını devirmiş bulunuyor ve bunun şerefine indir.com sponsorluğunda bir çekiliş düzenliyor. Çekilişte Helikopter, Direksiyon Seti, Bluetooth Kulaklık, Sony Şarj Cihazı ve Usb gibi güzel hediyeler var. İndir.com‘ un sponsor olduğu bu çekilişe ben katılmayı düşünüyorum açıkçası. Böyle güzel bir fırsat kaçırılmaz:) Çekilişin son katılma tarihi 31 Aralık 2014. O yüzden katılmak isteyenler acele etse iyi olur. Çekiliş koşullarına da  buradan ulaşabilirsiniz.

  Bakalım çekiliş sonuçları ne olacak? Umarım kazanan ben olurum:) Şaka, şaka hak eden kazansın. Çekiliş sonuçlarını heyecanla bekliyorum.