Live for speed oyunu hayranları bu oyun için daha detaylı bilgiler alsın diye site indirme kısmını oldukça özenli bir şekilde hazırlamıştır. Bu oyun için en güncel olanı tercih etmek oyuncunun daha iyi oynamasını da beraberinde getirecektir.

Live For Speed Araba Yamaları
Live for speed yamaları için mevcut olan bütün araçlar içinden en sık kullanılan araç orijinal Tofaş doğan yamasıdır. Orijinal tofaş en sık kullanılan yama olmasıyla beraber daha birçok yama da kendinden bahsettiriyor. Ayrıca tofaş yamasını seçmek oyuncuya apayrı bir boyut kazandıracaktır. Bunu için gereken dosyası indirip cihaz kurulumunu gerçekleştirmek yeterlidir. https://www.lfsindir.com/yamalar adresinden indirmeyi gerçekleştirebilirsiniz.

live for speed oyunu

Lfs Nasıl İndirilir?
Birçok araba oyunları içerisinden gerçeklik simülasyonuyla farkını yaratan Live for speed oyunu ücretsiz bir şekilde indirilmesi mümkündür. Ayrıca lfs indirme işlemi tamamlandıktan sonra oyunun oynanması mümkün olmasıyla beraber oyuncuların bu oyundan zevk alacağına kesin gözüyle bakılmalıdır. Araç sürmekten zevk alan kişiler eğer yaşı sebebi ile veya arabası olmadığından dolayı gerçekten süremeyenler için Live for speed oyunu bir kurtarıcı olarak hayatlarına girmiştir. Oyuncular mevcut yedi farklı harita üzerinden tek tek hepsini deneyerek araç sürme kabiliyetini de her oynadığında geliştirmesi de kaçınılmaz bir durumdur.

Lfs Oyununun Son Sürümü S3 Nasıl Yüklenir?
Her güncellemede kendini daha da geliştiren live for speed oyunu gelişmiş grafik motoru ile beraber ve ayrıca yüksek düzeydeki grafik eşliğinde kullanıcılarına muazzam araba yarışı deneyim sağlayan oyun son zamanlarda ortaya çıkan oyunlar içerisinden en dikkat çeken yapımlar arasında kendine yer bulmuştur. Güçlü olan motoru sayesinde aracın hız süresi, fren süresi ve süspansiyon gibi önemli ayarlar da gerçek hayattaki araçları kullanıcıda hissettiriyor.