Erkek ceket kombinleri, erkeklerin günlük yaşamının kurtarıcısıdır. Bir ceket erkeğin giyim tarzına karakter ve ruh katar. Giyimde gustonun aslında en önemli göstergesi bu dış giyim parçalarındaki seçimleridir. Özel davetler, ofis giyimi, toplantılar, düğün ve nişan töreni gibi organizasyonlarda bu dış giyim parçası seçimine özen göstermek gerekir. Şık ceket modelleri, giyim kombinlerine estetik bir aura kazandırır.

Erkek spor ceket modelleri klasik parçalar ile birleştirildiğinde özel davetlerde giyilebilir. Erkek blazer ceket modelleri ise spor parçalar ile bütünleştirildiğinde günlük yaşama uyarlanabilir. “Erkek blazer ceket nasıl giyilir?” sorusu çok merak edilir. Blazer modeller, bir erkeğin gardırobunun vazgeçilmezleri arasında yer almalıdır. Kumaş ve düz renk blazer modeller klasik giyimde kullanılırken, kadife blazer ceketler ofis şıklığı ve günlük stillerde tercih edilebilir.

Kiğılı markasının maharetli tasarımcıları tarafından dizayn edilen tüm erkek ceket koleksiyonunu Ceket Sayfasından ve tüm Blazer Ceket koleksiyonunu Blazer Ceket Sayfasından inceleyerek en şık parçalara ulaşabilirsiniz.

ceket kombinleri - erkek

Şık Ceket Modelleri ile Modern Kombinler

Ceketlerin şık durması yalnızca tasarımı ile değil anatomik yapınıza uyumlu oluşuyla belirlenir. Her vücut tipine uygun farklı modelleri bulunur. Erkek ceket kombinleri yaparken bedeninize uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz. Çok dar ya da çok bol kesimli modeller görüntünün bütünlüğünü ve estetiğini bozacağı için tercih edilmemelidir. Tam olarak bedeninize oturmalı ama sıkışmış bir görüntü sergilememelidir. Cepleri, rengi, kumaşı, deseni, düğmeleri ve mendil gibi detaylar ceketin şıklığını etkileyen faktörlerdir.

Kısa boylu erkekler, seçim yaparken tek ya da iki düğmeli modellere yönelmelidir. Kısa ceketler, bu yapıya sahip erkeklerin bacak boyunu daha uzun gösterecektir. Kiğılı tek düğmeli ceketlerin şıklığınıza şıklık katacağını düşünüyoruz.

Uzun boylu ve kilolu erkekler iki ya da üç düğmeli ceket modellerini tercih etmelidir. Uzun ve zayıf erkekler dört düğmeli modelleri bile kullanabilir. Dört düğmeli model seçimi yapacaksanız mutlaka çift yırtmaçlı modellere yönelmelisiniz. Proporsiyona uygun olduğu müddetçe düğme sayısı artabilir. Kiğılı klasik kesim ve dört düğmeli ceket modellerini siz uzun boylu erkeklere öneriyoruz.

Kadife erkek ceket kombinleri hemen hemen her stile uyum sağlayabilir. Özellikle fitilli kadife ceketler hem spor, hem smart casual, hem ofis stili hem de şık stillerde kullanılabilir. Bordo, çam yeşili, siyah, lacivert, krem rengi ve acı kahverengi tonları bu türdeki modellere çok yakışır, belirtelim.

Ekose desenli ceketler ise erkek ceket kombinlerinin ayrılmaz bir parçasıdır. Zamansız ve her daim şık olan bu modeller modern ve sıra dışı görünümler için kullanılabilir. Yalnızca gömlekler ile değil ince boğazlı kazaklarla da giyilebilen ekose ceketler joker giyim ürünleri arasında yer alır.

Reklam