Birçok alanda kullanım sağlayan ürünlerden biri olan vhb bant üstün özelliği ile vazgeçilmez bir yapıştırıcıdır. Her türlü malzemeyi birbirine eklemeyi sağlayan vhb bant esneklik sağlar ve kalınlığının 5 katına kadar kopmadan esneme özelliği gösterebilir. Hızlı ve kolay montaj özelliği ile temiz çalışma ortamını sizlere kazandıran vhb bant 3 tasarım özgürlüğünü kazandırarak kalınlık derecesi, sıcaklık uygulama alanı, renk ve kopma özellikleri değerlendirilerek satın alınabilir. Mantolama sistemlerinde tercih edilen en özel yapıştırıcılardan biri olan bu bant muhteşem özellikleri ve profesyonel kullanım alanları ile vazgeçilmez bir üründür. Çift yönlü kullanılabilir özelliği ile tasarım harikası olarak sizlere geniş kullanım özelliği gösteren dış cephe mantolama sistemlerinde ve daha birçok alanda her türlü ürünü birbirine eklemeyi sağlayan vhb bant severek kullanacağınız özellikle de Kanyon Yapı güvencesiyle sizlerin kullanımına sağlanan ürünlerden bir tanesidir.

Vhb bant taşıyıcı yapışkan cinsi bir ürün olup kalınlığı sıcaklık derecesi uygulama alanı 3M 9.4 ve 7.3 akrilik şeffaf 0.25, 150-260 yüksek kopma kuvveti yüksek olan bir üründür. Vhb bant 3M Kanyon Yapı güvencesiyle diğer birçok ürünün yanında güvenerek satın alacağınız ürünler arasında yer almaktadır. Endüstriyel kullanım için uygun olan ve geniş rulolar halinde satılan vhb bantları ilk olarak paketli ve etiketli 3 metrelik rulolar halinde kullanıcıya sunulmaktadır. Yeni paketlerinde kullanıcıya sunulurken nem dayanımlı güvenilir güçlü ve dayanıklı ürünlerin başında gelmektedir. Maliyet kalite ve esneklik açısından sizlere birçok avantaj sağlayan vhb 3M bant güçlü dayanıklı yapıştırma geliştirilmiş estetik görüntü mükemmel sızdırmazlık özelliği ultraviyole ışınlarına karşı direnci titreşim sönümleme özelliği ile tercih edeceğiniz ürünlerden bir tanesidir.

vhb bant 3m

Hızlı montaj süreci sayısında azalma iş gücünden tasarruf ve uygulamak için farklı bir yatırımın da yapılması gerekmeyen bu yapışkan bant esneklik açısından da ihtiyacınıza göre şekilli kesilebilir özelliği ile de dikkat çekmektedir. Tasarım olanaklarını artıran birbirinden çok farklı özellikteki malzemeleri birleştiren ideal kullanım sağlayan cam, metal ve plastik gibi birçok üründe kullanımı mümkün olan bu bant pürüzlü ve pürüzsüz yüzeylerde güçlü şekilde yapışma özelliği sağlamaktadır. Sert hava koşullarına dayanıklı dayanımı bulunan yüksek yüzey enerjili malzemelerden herhangi biri için rahatlık ve performans gösterebilen yüzeylere rahatlıkla yapışarak aynı etkiyi ve sağlamlığı gösteren vhb bant düşük sıcaklıklarda da rahatlıkla kullanılabilir.

Birçok yapı ve izolasyon ürününü sizlerle buluşturan Kanyon Yapı yıllardır sektörde sizlere sağlamış olduğu kaliteli ürünler ile muhteşem çözümler sağlamaktadır. Sizlerde Kanyon Yapı farkı ile vhb bant 3M ye sahip olmak istiyorsanız online olarak siparişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. vhb bant kullanılırken dikkat edilmesi gereken en önemli konu temiz ve kuru bir yüzeye bandı yapıştırmaktır. İhtiyacınız olan şekilde ve boyutta kesecek kullanacağınız bu ürün perçin veya kaynak derdi olmadan kusursuz bir şekilde farklı maddelerin birbirine yapışmasını sağlamaktadır.

Reklam