Ren Taahhüt İnşaat Sanayi inşaat sektöründe, konut inşaatı ve taahhüt işleri başlıkları altında hizmet vermektedir. Yurt içi ve yurt dışında pek çok projeye imza atan Ren Taahhüt İnşaat deneyimli mimar, mühendis, teknik ekip ve yönetim kadrosu ile kaliteli projelerde yer almaya devam etmektedir.

Yapı üretiminde kendine özgü temel prensiplerle çalışan REN Taahhüt İnşaat çevreye saygılı, çağdaş mimariye sahip sağlam binalar inşa ederek, insanların mutlu yaşaması için çalışmaktadır.

Taahhüt işlerinde uluslararası ve yerel yönetmeliklere uygun bir şekilde çalışan REN Taahhüt İnşaat kalite kontrol sistemlerine ve iş güvenliği protokollerine çok önem vermektedir.

REN Taahhüt İnşaat bugüne kadar Libya, Cezayir, Ukrayna, Irak ve çeşitli Afrika ülkelerinde pek çok prestijli taahhüt işini başarıyla tamamlamış, uluslararası platformlarda kazandığı proje yönetimi ve kalite kültürünü yurt içi konut projelerine yansıtmıştır.

REN TAAHHÜT İNŞAAT KONUT & OTEL REFERANSLARI

Rayes Hotel

Ren Taahhüt inşaat, butik bir otel projesi olan 8 kat ve 52 odadan oluşan butik tipli otel projesini 2014 yılında tamamlamıştır. Ren Taahhüt butik otel projesini Libya/Tripoli’deMr. MohiddinAlrayes işvereni ile tamamlamıştır. 189m2 katlar alanı olan otelin toplam inşaat alanı: 2062 m2’dir.

Amjad Hotel

Ren Taahhüt İnşaat, 2013 yılında AmjadHotel’i tamamlamıştır. Otel bulunduğu cadde aksına paralel olmasıyla birlikte çağdaş mimari tasarımı ile ön plana çıkmaktadır. 46 odalı ve butik otel tipindedir. Toplam inşaat alanı 2170 m2’dir.

REN TAAHHÜT İNŞAAT MİMARİ ÖZEL YAPILAR REFERANSLARI

Taksim Beyoğlu Festivali 2016,

Ren Taahhüt İnşaat, Taksim meydanında 3500 m2 kurulum alanı olarak 2016 yılında tamamlanmıştır. Beyoğlu Belediyesi’nin süreli sergiler ve festivaller alanına hizmet verecek şekilde tasarlanmıştır. Ren Taahhüt İnşaat, Beyoğlu Festivali ve Design Week gibi İstanbul’da en önemli gelenekselleşmiş olan bu festivallerin yapısal olarak müteahhitliğini yapmıştır.

Kuzey Irak Konuk Evi,

Ren Taahhüt İnşaat, 2015 yılında çağdaş mimari özellikleri ile çözülmüş ve klasik görünümlü konuk evi inşaatını Erbil’de tamamlamıştır.