babalar-gunu-hediyesi

Babalar Günü Hediye Seçenekleri

Bizi dünyaya getiren annemizin hakkını ne yapsak ödeyemeyiz değil mi? Dokuz ay bizi karnında taşımasının yanında sevginin ne demek olduğunu onun sayesinde anladık, dünyayı da onun gözünden gördük. Karnında geçirdiğimiz onca ay, bizi annemize duygusal açıdan bağlar ve bu bağ kopmaz hale gelir. Babamız ise, bizi dış dünyaya bağlayan bir köprü niteliğindedir. Babamız sığınılacak bir limandır. Nasıl sevgiyi annemizden öğrendiysek güveni de babamızdan öğreniriz. Çoğumuz büyüyünce babamız gibi olacağımızı hayal eder, onun yolunda ilerlemeye çalışırız. Anne-babamızın bize verdikleri değer karşılığında biz de onları mutlu etmeliyiz. Babalar Günü de yaklaşıyor değil mi? Yaklaşık iki hafta sonra 21 Haziran günü, ”Babalar Günü”nü kutlayacağız. O yüzden bu vakitlerde Babalar Günü Hediyesi olarak ne alabilirim diye düşünüyorsunuzdur? Size bir nebze de olsa, yardımcı olmaya çalışacağım. Babalar Günü için hediye fikirlerini sizlerle paylaşacağım.

babalar-gunu-hediyeleri

Babalar Günü En Güzel Hediye Fikirleri:

Babalar Günü‘n de klasik hediyelerden birisi gömlek ve kravat ikilisidir. Eğer babanız öğretmen falan ise dolma kalem alabilirsiniz. Genelde babamıza bu tarz hediyeler alırız. Biraz bu klasik hediyelerden sıyrılıp Hediye Sepeti’nin bize sunduğu ilginç, dikkat çekici hediye fikirlerine göz atabiliriz.

Deri Kemer ve Cüzdan: En ideal ve kullanışlı hediyelerden sanırım bu ikili. Hem renk olarak hem de çeşit olarak tercih edebileceğimiz kemer ve cüzdan seçenekleri mevcut. Ayrıca cüzdan ile birlikte satın alabileceğiniz kalem, kartvizitlik, anahtarlık, not defteri gibi ürünleri de kombine ekleyebilirsiniz.

Fotoğraf Baskılı Hediyeler: Babanızın ya da aile fotoğrafını kupa, fotoğraf çerçevesi, duvar saati, fotoğraf albümü gibi hediyelerin üzerine baskılatabilirsiniz. Gayet şık ve anlamlı duruyor değil mi? Babanız bu hediyelere her baktığında sizi hatırlayacaktır.

Gümüş Hediyeler: Babanız gümüş ürünleri seviyorsa, bileklik, yüzük, köstekli saat, kalem, zippo çakmak, tesbih, kol düğmesi gibi gümüş hediyeleri babanıza verebilirsiniz. Çok sevinecektir.

Kişiye Özel Hediyeler: Hediye Sepeti‘nin en güzel tarafı da bu bence. Kişiye özel hediyeler satın alabiliyorsunuz. Cüzdan, fotoğraf albümü, köstekli saat, duvar saati, kupa, kartvizitlik, satranç takımı gibi bir çok hediyenin üzerine babanızın adını yazdırabilirsiniz. Gayet şık ve orijinal duruyor. Sıradan bir hediyenin veremeyeceği etkiyi veriyor. Zaten ben genelde sıradışı, ilginç hediyeler almaya çalışıyorum. Biraz farklılık iyidir değil mi:)

babalar-gunu-hediyesi

  Babalar Günü‘nde hediye seçiminde sıkıntı yaşıyorsanız eğer, hediyesepeti.com’a uğrayıp kişiye özel hediyelere bir göz atabilirsiniz. Daha Babalar Günü’ne vaktiniz var. Biraz araştırıp en güzel hediyeyi babanıza almamanız için bir sebep yok. Kredi kartınız yoksa eğer, kapıda ödeme kolaylığı sunuyor Hediye Sepeti. Bu siteden alışveriş yaptınız mı bilmiyorum, ama yaptıysanız ve yapacaksanız tecrübelerinizi bizimle paylaşın. Ayrıca buradakilerden farklı hediye fikirleriniz varsa bize de söyleyin. Bilgi paylaştıkça güzeldir. Ayrıca hediye paketlerinin üzerine yazabileceğiniz Babalar Günü mesajlarını da sizlerle paylaşıyorum. Tüm babaların ve baba adaylarının şimdiden Babalar Günü kutlu olsun:)