populer yabanci diziler

Popüler Yabancı Diziler Vizyon Tarihleri

  Merakla yeni sezonlarının çıkmasını beklediğim-beklediğiniz- yabancı dizilerin yeni sezona başlama takvimini sizinle paylaşıyorum.

1. Game of Thrones: 12 Nisan 2015

  R.R. Martin‘in romanından beyaz perdeye aktarılan, yazların ve kışların yıllarca sürdüğü Westeros hükümdarlığındaki ihanet, şehvet, taht oyunlarını ve doğaüstü güçler etrafında geçen olayları konu alan Game of Thrones‘un takipçileri yeni sezonun ne zaman başlayacağını merak ediyor. Dizinin en son bilgilere göre 12 Nisan 2015‘ te yeni sezonu açacağı belirtilmekte.

2. Hannibal: 4 Haziran 2015

  Merakla beklediğim dizilerden birisi de Hannibal. Film serisini izleyenler ve beğenenler, aynı şekilde dizisini de takip ediyordur. Thomas Harris‘in kitaplarından esinlenerek filmi ve dizisi çekilen dizi, FBI Ajanı Will Graham’ın, psikiyatr Hannibal Lecter ile cinayet soruşturmalarında beraber çalışmalarını ele alır. Zaten bildiğimiz üzere, dizinin asıl konusu Kanibalizm‘dir. Dizinin yeni sezonu, 4 Haziran’da başlayacak.

3. Da Vinci’s Demons: İlkbahar 2015

  Da Vinci’nin şeytanları, Leonardo Da Vinci‘nin Floransa’da 25 yaşlarındaki halini anlatıyor. Normal bir insandan zeka olarak üstün olan sanatçının, mucitliği, aşk hayatı, hayalperestliği ve idealist yaşamı göz önünde bulunduruluyor. Dizinin yeni sezonu, 2015’in ilkbahar aylarında başlayacak. Daha kesin bilgiler verildiğine buraya da yazarım.

4. Heroes Reborn: Sonbahar 2015

  Sıradan insanların, olağanüstü yeteneklerini keşfetmesiyle hayatlarının değişmesini konu alan Heroes dizisi, bildiğiniz üzere 2006’da başlamış 2010′ da sezon finalini yapmıştı. En çok sevdiğim dizilerdendi. Bir sonuca bağlanmadan bitti ve çok üzülmüştüm. Dizinin ”Heroes Reborn” diye yeni isimle 13 bölümlük bir mini dizisi vizyona girecek. Eski oyuncuların çok azı dizide bulunacağı için, eski popülerliğini kazanır mı bilmem. En azından Japon karakterimiz Hiro dizide yer alacak:) Dizi 2015’in Sonbahar’ında başlayacak. Bilgiler güncellenince buraya da yazarım.

5. Supernatural: Ekim 2015

  Annelerinin şeytani bir güç tarafından öldürülmesi ile hayatları değişen iki kardeşin hayatını konu alan, doğaüstü olayların bolca kullanıldığı Supernatural,11. sezonuna Ekim ayında başlayacak. Sam ve Dean karakteri, bizi diziye bağlayan sebeplerden birisi. O kadar çok takipçisi var ki, 11 yıldır dizi yayın hayatına devam ediyor. Yeni sezon da Ekim ayında seyircileri ile buluşacak.

6. The Originals: Ekim 2015

7. The Flash: Ekim 2015

8. Penny Dreadful: 16 Nisan 2015

9. The Walkin Dead: Ekim 2015

  Diğer yabancı dizilerin yeni sezon takvimini sinemadra.com‘dan öğrenebilirsiniz. Burada güzel bir liste hazırlanmış.

Kaynak: cnnturk.com – beyazperde.com – sinemalar.com – sinedrama.com

Reklam