wordpress kardes blog grubu

WordPress Yazarları Destek

  Blogger ve WordPress, blog dünyasında en çok tercih edilen iki ”ücretsiz blog açma platformu” dur. İkisinin de farklı özelliklerinden dolayı tercih sebepleri farklıdır. Gördüğüm kadarıyla en çok kullanılanı Blogger. Size hangisinin daha iyi olacağını anlatmayacağım. Herkesin seçeneği farklı olacaktır.

Blogları incelerken fark ettiğim bir konu var. Blogger kullanıcıları birbirlerine daha çok destek oluyor. Gerek sosyal medyadan gerekse blog arkadaşlarına yorum bırakma açısından birbirlerine yardımcı oluyorlar. Lakin WordPress kullanıcıları pek öyle değil. O yüzden düşündüm, WordPress kullanıcıları için Facebook Grubu açtım.

Grubun Adı: WORDPRESS KARDEŞ BLOGLAR.

Grubun Amacı: WORDPRESS BLOG YAZARLARININ PAYLAŞIM YAPMASI VE BİRBİRLERİNE DESTEK OLMASIDIR.

  WordPress kullanıcılarından ricam, guruba kaydolup yazılarınızı grupta paylaşmaktır. Bu grup sayesinde hem yeni ziyaretçiler hem de güzel dostluklar kazanılacak. Blog macerasında yalnız olmadığımızı kanıtlayıp, birbirimize destek olalım. Tüm WordPress’lileri bekliyorum. Aşağıdaki görsele tıklayıp gruba kayıt olabilirsiniz. Ayrıca yorum kısmına da sitenizin linkini bırakabilirsiniz. Sevgiler,