x-men gecmis gunler gelecek film yorumu

X-Men Geçmiş Günler Gelecek Filmi Konusu

Fantastik filmleri izlemeyi çok seviyorum. Marvel Comics’in süper kahraman çizgi romanlarından sinemaya uyarlanan X-Men serisi en sevdiğim serilerden. Bugün size anlatacağım film X-Men’in son serisi. En çok beğendiğim seri. Şimdi filmin konusuna değinelim:

Film Moskova, Çin ve Amerika üçgeninde geçiyor. Geçmişte Trask şirketinin sahibi mutantları yok etmek için sentinel adında robot askerler üretir. Bu robotların en önemli özelliği; mutantlları tespit edip yok etmesi ve mutantlardan birisi olan Mystique’in kanından elde edilen bir formül sayesinde mutantların tüm özelliklerine adaptasyon sağlayabilmeleridir. Gelecekte sentineler bir çok mutantı yok etmiş çok az mutant hayatta kalmıştır. Bu problemin tek çaresi, sentinellerin üretilmeden önceki tarihe dönüp Mystique’nin yakalanmasını önlemek ve tarihin akışını değiştirmektir. Geçmişe dönebilecek tek isim tabi ki Logan’dır. Bakalım Logan başarılı olabilecek mi?

Filmin konusuna bayıldım. Aynı şekilde bu konuyu çok güzel bir şekilde işlemişler. Film başından sonuna kadar aksiyon dolu. Serinin devamı da gelecek, içimize su serpildi. Fantastik ve aksiyon film severlerine tavsiye edeceğim bir film. Tabi ki seriyi baştan izlemekte fayda var. Filmden beğendiğim birkaç repliği yazıyorum. İyi günler, iyi seyirler.

‘’Bazen hepimizin küçük yardımlara ihtiyacı vardır.’’

‘’Charles, yeniden ümitlenmene ihtiyacımız var.’’

‘’Geçmiş, yeni ve kararsız bir dünya.’’

Görsel X-Men Facebook sayfasından alınmıştır.

Reklam