Trend saat modelleri ve yılın modası gözlük modelleri sayıca çok fazla. Sizin zevkinize uygun 2018 modası olan gözlük ve saatleri inceleyebilirsiniz.

Saat Modelleri

Almak istediğiniz saat için sayısız model olduğunu göreceksiniz. Saat modelleri arasından seçiminizi yaparken; saati ne zaman kullanacak olduğunuz, kullanırken nasıl giyineceğiniz gibi hususlar üzerinden belirleme yapabilirsiniz.

  • Metal kayışlı olan modeller
  • Deri kayışlı olan modeller
  • Elektronik olan modeller
  • Klasik modeller
  • Tek renk modeller
  • Sade modeller gibi pek çok saat modeli seçeneği mevcuttur.

erkek saat modelleri

Erkek Saat Modelleri;

Saat modelleri içinde hem kadınların hem de erkeklerin rahatça seçim yaparak kullanabileceği çok sayıda model bulunur. Bunun dışında erkeklere özel olarak tasarlanmış çok sayıda saat modeli olduğunu da göreceksiniz. Saat modelleri içinden seçiminizi yaparak online olarak alabilirsiniz. 50 TL’den başlayan fiyatlar ile sunulan saatleri almanız mümkün olacak.

kadin saat modelleri

Kadın Saat Modelleri;

Kadınlara özel olarak tasarlanmış olan saat modelleri olduğunu da bilmelisiniz. Renkli olan modeller, tek renk olanlar, günlük kullanabileceğiniz ya da özel tasarım olan saat modelleri arasından da seçiminizi yapabilirsiniz. Sizin için uygun olan model hangisi ise direkt olarak o model üzerinden aramalar yapabilirsiniz.

Gözlük Modelleri

Yaz aylarının gelmesi ile vazgeçilmez aksesuarlar arasında gözlükler girdi. Bunun için mutlaka gözlük modelleri arasından 2018 trendi olan modelleri seçmelisiniz. Şık gözükmek ve modaya ayak uydurmak isteyen kişiler, modelleri online olarak yakından inceleme fırsatını değerlendirmelidir. Kadınlar ve erkekler için özel olarak tasarlanmış çok sayıda model var. Bunun dışında kadınlara ve erkeklere özel tasarımların yapılması da söz konusu. Modelleri inceleyerek günlük kullanım için ya da özel kıyafetler ile kombin edebileceğiniz gözlükleri alabilirsiniz.

  • Metal detaylı olan gözlükler
  • Yuvarlak biçimde olan gözlükler
  • Damla biçiminde olan gözlükler
  • Köşe detayları olan gözlükler

erkek gozluk modelleri

Erkek Gözlük Modelleri;

Erkekler gözlük modelleri 2018 yılında siyah ve kahve tonlarından oluşuyor. Metal detaylı olması mümkün. Ancak dilerseniz yan kısımları kalın olan gözlüklerde metal detaylarını tercih etmeyebilirsiniz. Yüz şeklinize uygun olan bir gözlük almanız halinde, rahatça kullanabilirsiniz. Kahve tonlarında ya da siyah tonlarında olan gözlüklerin günlük kullanım için son derece uygun olduğunu bilmelisiniz.

kadin gozluk modelleri

Kadın Gözlük Modelleri;

2018 yılının moda olan kadın gözlük modelleri daha çok yuvarlak ya da küçük kare olan gözlüklerden oluşuyor. Renk seçenekleri oldukça fazla. Metal olan gözlükler arasından seçim yapabilirsiniz.