Avengers: Infinity War (Sonsuzluk Savaşı) Ne Zaman Gösterime Girecek?

Marvel’ın en çok izlenen serilerinden birisi olan Avengers (Yenilmezler) ‘in 3. filmi Avengers: Infinity War (Sonsuzluk Savaşı) 27 Nisan 2018 tarihinde Türkiye’de vizyona girecek. Serinin hayranlarından birisi olarak filmi sabırsızlıkla bekliyorum. Yakınlarda çıkan fragmanı izlediyseniz eğer, 2018’de müthiş ötesi bir film izleyeceğimiz kesin. Her ne kadar fragmandan filmin ne kadar iyi olacağı anlaşılmaz deseniz de bence harika bir film olacak. Ama tek korkum çok fazla süper kahramanın filmde yer alması. Avengers: Age of Ultron filminde de çok fazla karakter vardı ve film çok hızlı ilerlemişti. Umarım bu Avengers Infinity War’da böyle bir olumsuzluk ile karşılaşmayız.

Avengers: Infinity War filminin konusuna değinmeden önce önemine değinmek isterim. 2008 İron Man ile film sektörüne hızlı ve başarılı bir giriş yapan Marvel, Avengers: Infinity War ile Marvel Sinematik Evreni’nin en büyük savaşını konu alacak. Iron Man, Captain America, Thor ve Avengers serisi her ne kadar farklı konuları işlese de tüm filmlerin bir ortak noktası vardı: Sonsuzluk taşları. Bu serilerde bahsedilen ve zaman zaman ortaya çıkan sonsuzluk taşları konusu bu filmde daha detaylı bir şekilde işlenecek ve önemi gün yüzüne çıkacak.

Avengers: Infinity War Filminde Hangi Kahramanlar Yer Alacak?

Peki, bu Marvel Sinematik Evreni’nin en büyük savaşını konu alan filmde hangi karakterler olacak? Siz de benim gibi merak edenlerdenseniz aşağıdaki liste merakınızı giderecektir.

Thanos

Thanos

Nick Fury

Nick Fury

Maria Hill

Maria Hill

Iron Man

iron man

Captain America

captain america

Black Widow

Black Widow

Hawkeye

Hawkeye

Hulk

hulk

The Vision

The Vision

Scarlet Witch

Scarlet Witch

Thor

thor

Loki

Loki

Spider-Man

spiderman

Falcon

Falcon

Winter Soldier

Winter Soldier

Black Panther

Black Panther

M’Baku

M'Baku

Okoye

Okoye

Star-Lord

starlord

Gamora

Gamora

Drax

Drax

Nebula

Nebula

Rocket

Rocket

Groot

Groot

Mantis

Mantis

The Collector

The Collector

Doctor Strange

Doctor Strange

Wong

Wong

Ant-Man

antman

Avengers: Infinity War filmi hakkında elimden geldiğince bilgi vermeye çalıştım. Filme yeni kahramanlar eklendikçe ve yeni bilgiler geldikçe yazımı güncelleyeceğim. Eğer serinin diğer filmlerini izlemediyseniz geç kalmadan izleyin ve 2018‘de çıkacak olan Sonsuzluk Savaşı’nı beklemeye başlayın. Heyecanlı bir bekleyiş olacak 🙂

 

Avengers: Infinity War Fragman