Victorinox çakı çeşitleri İsviçre çakısı olarak bütün dünyada bilinen bir üne sahiptir. 1800’lü yılların sonunda kurulan şirket yıllarca ordu çakısı üretmiş. Yüz yıldan uzun süredir kaliteli üretimini aralıksız sürdüren şirket 2005 yılında diğer ünlü İsviçre çakısı üreticisi Wegner’ı satın alarak alanında dünya çapında tek üretici haline geldi.

NASA Astronotlarının Standart Ekipmanları Arasındadır

Victorinox çok amaçlı çakı sistemi yalnızca askeri değil, sivil yaşamda da çok boyutlu ve fonksiyonel kullanımı ile yaygın olarak yerini almış durumdadır. Özellikle NASA astronotlarının standart ekipmanları arasında yerini almış olan bu özel çakılar kalitesini ve niteliğini her dönemde korumuştur.

Victorinox çakı, delemont serisi, ordu çakıları, kilitlenebilir çakılar, klasik modeller gibi çeşitleri ile piyasaya sürülmüş olmakla birlikte standart kalite hep aynı olmaktadır.

Makas, bıçak, tornavida, tükenmez kalem, cımbız, kürdan gibi özellikleri taşıyan Victorinox Card gibi kredi kartı boyut ve hacimlerinde kullanılabilecek özelleştirilmiş ürünlerin yanı sıra ek fonksiyonlarla zenginleştirilmiş, özel çakı kılıfı ya da güvenlik çantası içinde taşınabilecek tasarımlar halinde sunulmaktadır.

Farklı uzunluk boyut ve renklerde düzenlenmiş olan çakı tasarımları, sevdiklerinize set halinde ya da tek tek verebileceğiniz çok özel hediyeler olacaklardır.

victorinox çakı fiyatları

Victorinox Kombinasyonları Hemen Tüm Çeşitleri İle Sayfamızdadır

Victorinox çakı setlerinin, MarkakalemStore içinde çok özel bir kampanya ile satışı yapılmaktadır. %10 ekstra indirimin yanı sıra 199 TL’ye kadar yapacağınız Victorinox satın alımlarınızda özel taşıma kordonunu hediye olarak alıyorsunuz. 200 TL ve üzeri Victorinox alışverişlerinizde değeri 50 TL olan Victorinox tırnak makasını hediye olarak alıyorsunuz. Victorinox setleri farklı renk, desen ve modelleri ile yanınızda taşıyabileceğiniz son derece kaliteli, pratik, fonksiyonel kombine sistemlerdir. İsviçre çakılarından birinin her zaman cebinizde, elinizin altında olması özel bir tedbir olacaktır.

Ödeme ve Teslimat

Siteye üye olarak yapacağınız 100 TL üzerinde oluşan alışverişlerde kargo ücreti Marka Kalem (www.markakalem.com) tarafından karşılanmaktadır. Havale, EFT, kredi kartı, BKM Express yöntemleri ile siparişleriniz için ödeme yapabilirsiniz. Ödeme bilgileriniz tam olarak güvence altında tutulmaktadır. Ödeme gerçekleştikten itibaren üç iş günü içinde siparişiniz adresinize teslim edilir.

MarkaKalem Store kampanyalarından ve tüm dev indirimlerinden haberdar olmak için resmi sosyal medya sayfalarını takip etmenizi öneririz:

Facebook: https://www.facebook.com/markakalem

Instagram: https://www.instagram.com/marka_kalem/

Reklam