İnternet siteleri üzerinden oyun oynayarak eğlencenin doruklarına çıkan çocuklar, var olan onlarca kategori arasından kendi kişiliklerine ve hobilerine en uygun olanlarıyla vakitlerini geçiriyorlar. Erkek çocukların büyük ilgi gösterdiği Araba Oyunları da bu kategorilerin başında yer alıyor. En bilindik markaların son model araçlarını sanal dahi olsa kullanma keyfini tadan oyuncular, arkadaşlarıyla veya bilgisayara karşı yarışarak da ne kadar yetenekli bir sürücü olduklarını ispatlayabiliyorlar. Buna ek olarak araçları diledikleri gibi modifiye edebiliyor, ekleme ve çıkarmalar yaparak tasarımcılık yeteneklerini de sergiliyorlar.

Minikoyuncu.org adresi be çocuklar için hazırlanan en başarılı araba oyunlarına bünyesinde yer veren Oyun Oynama sitelerinin başında geliyor. Oldukça şık ve estetik bir tasarıma sahip olan sitede aradığınız tüm araba oyunlarına ulaşabilirsiniz. Sanal bir dünyada karakterinizi yönlendirdiğiniz ve verilen görevleri yerine getirdiğiniz GTA 5 oyunu da buna dâhil. Flash tabanlı bir oyun haline getirilen GTA 5, hâlihazırda sitenin en çok tercih edilen oyunları arasında yer alıyor.

iki kişilik oyunlar

Sadece yarış oyunlarıyla yetinmeyin…

Araba oyunları denince aklınıza son model araçlarla heyecanlı yarışların yapıldığı oyunların gelmesi çok normal. Ancak araba oyunları yalnızca bunlarla kısıtlı değil. Çocukların dikkatli bir şekilde hareket ederek daracık park alanlarına arabayı sığdırmaya çalıştığı park oyunlarından tutun, yük kamyonuna eşya indirip taşıma gibi birçok farklı senaryoya sahip yapımlar da araba oyunları arasında bulunuyor. Hatta hatalı park eden arabaları çekme görevini üstlendiğiniz çekici yönetme oyunları bile var.

Arkadaşınızla yarışın!

Peki, bu muhteşem araba oyunlarını iki kişi de oynayabileceğinizi biliyor muydunuz? Çocukların arkadaşlarıyla birlikte ortak hareket ederek yönlendirdiği arabaları yarıştırdığı 2 Kişilik Oyunlar, son dönemin en popüler yapımlarının başında geliyor. Seçtikleri arabaları yarıştıran, karşılarına çıkan yavaş arabalara çarpmadan trafikte ilerlemeye çalışan çocuklar; eğlenceli vakit geçirme fırsatını yakalarken refleks becerilerini de geliştirmiş oluyorlar. Bu durum da hem çocukları, hem de onların güzel vakit geçirmesini isteyen aile büyüklerini memnun ediyor.

Birbirinden kaliteli oyunların yer aldığı minikoyuncu.org sitesini halen daha ziyaret etmediyseniz, çok şey kaybettiğinizi söyleyebiliriz.

Bu makale musaozsari.com advertorial içeriğidir.

Reklam