İzmir şirketi olan DOYUK en farklı ürünler ile müşterilerine en kaliteli hizmetleri sunmak için çalışıyor. Klasik ürünler arasında yer alan ancak en çok tercih edilenlerden biri olan ajandalar ve tarihsiz defterler için ise farklı türde ve renkte birçok seçenek sunuluyor.

Ajanda kullanımı tarihli olduğu için planlı çalışmayı seven birçok firma sahibinin ve çalışanının hoşuna giden bir promosyon ürünü oluyor. Program ayarlama konusunda oldukça etkili bir hatırlatıcı olduğu için bu promosyon ürünlerini verdiğiniz müşterileriniz sürekli yanlarında sizin logonuzun ve isminizin bulunduğu ajandaları taşıyorlar. Bu da sizin reklamınızın yapılması için ekstra zaman ve para harcamanızın önüne geçecek etkili bir yöntem olur.

Yaptırmak istediğiniz ajandaları istediğiniz renkte DOYUK kalitesi ile yaptırabilirsiniz. Klasik ajandalar, oval kesim ajandalar ve lüks ajandalar arasından beğendiklerinizi seçerek fiyat ve stok durumunu danışmanlarımızdan öğrenebilirsiniz.

Spiralli ajandalar kullanışlı olsa da kimi şirket için uygun tercih olmayabilir. Kilitli ajandalar veya daha ciddi tercihler kullanılırlık açısından daha çok rağbet görebilir.

promosyon ajanda

Ajandaların dışı için istediğiniz ürünü seçtikten sonra iç dizaynı tamamen sizin istediğinize göre tasarlanabilmektedir. Promosyon ajanda konusunda çoğunlukla stoklu çalışılsa da bazı ürünlerin stokta olmaması durumu söz konusu olabilmektedir. Ancak yurt dışı ile paralel çalışıldığı için ve her hafta Türkiye’ye kargo ile ürünler alındığından isteğe göre promosyon ürünler hızlı bir şekilde getirtilebilmektedir.

Türkiye’nin her yerine hizmet veren DOYUK için müşteri memnuniyeti her zaman ön planda tutulmaktadır. Bu nedenle müşterilerin soru ve sorunlarında danışmanlar ile iletişime geçtiğiniz takdirde hızlı bir şekilde çözüme ulaştırılmaya çalışılmaktadır.

Şu ana kadar birçok büyük firma ile çalışan DOYUK her müşterisine aynı özeni göstererek çalışmalarını gerçekleştirmektedir. İşlemleri tamamlanan ürünler zarar görmeyecek şekilde paketlenerek firmalara gönderiliyor. Planlı çalışma prosedürü ile müşteriler ürünlerinin ne zaman hazır olacağını önceden biliyor ve programlarını bu zaman dilimine göre ayarlayabiliyorlar.

Yurt içi ve yurt dışı fuarlarında promosyon ürünlerinin satışını gerçekleştiren firmalar ile birlikte DOYUK da hem kendini hem de başarısı ile Türkiye’yi temsil ediyor.

Bu makale musaozsari.com advertorial içeriğidir.