Bugün sizlere Hotmail Aç, Hotmail Kaydol yazımızda nasıl ücretsiz olarak e posta sitesi Hotmail’e kaydolabileceğinizi anlatacağız. İsterseniz hemen yazımıza Hotmail sistemini tanıtarak başlayalım.

Hotmail Kaydol

1995 yılında Sabeer Bhatia ve Back Smith tarafından kurulan bu platform, tarayıcı üzerinden kontrol edilebilen ilk e posta kaydol servisi olma özelliğini taşır. İsmini HTML harflerini çağrıştırdığı için alan Hotmail 4 Temmuz 1996 tarihinde tamamen kullanıma açılmıştır. 1997 yılının son ayında 8,5 milyon kullanıcıya ulaşan Hotmail yoğun ilgi gördü ve sonrasında da Microsoft şirketine 400 milyon dolara satıldı. İki yıl sonra bu platform 30,5 milyon üyeye sahipti.

2007 yılında MSN Hotmail ismiyle hizmet veren bu platformun adı Windows Live Hotmail olarak değiştirildi. Bu süreç içerisinde oldukça beğenilen ve tutulan bu platform, 2012’de Outlook.com adı altında kurulan platformla, 2013 yılında birleştirilmiştir.

Sizler de Hotmail sistemine kaydolmak isterseniz tıklayın: Hotmail kaydol

Hotmail Aç

  • Hotmail hesap açma işlemini yaparken ilk olarak yazımızın sonunda bulunan linke tıklayalım.
  • Ardından bizden istenen birtakım bilgileri gerekli yerlere yazarak form doldurma işlemini tamamlayalım.
  • Formda bazı hatalar alırsanız onları yazıldığı üzere gerekli şekilde düzenleyerek hataların giderilmesini sağlayalım.
  • Şifre kısmına güvenilir bir parola yazalım. Parolamızı asla unutmamalıyız. Bu yüzden unutmayacağınız ancak kimsenin de bilmeyeceği şifreler yazmanız gerekmektedir.
  • Son işlem olarak kayıt formunun en altına inelim. Oradaki güvenlik kodunu gerekli alana girelim. Hesap Oluştur butonuna basalım. Tebrikler, yeni e posta adresiniz artık kullanıma hazır demektir.

Hemen Hotmail hesabı açmak için tıkla: Hotmail Aç

Bu makale musaozsari.com advertorial içeriğidir.