Portal Keyfi – Güncel Blog Portalı

Farklı konular üzerine yazılar yayınlayan portalkeyfi.com, ilginizi çekebileceğinizi düşündüğüm bloglardan bir tanesi. Portal Keyfi, çeşitli konuları ele alması bakımından tek bir kitleye değil, farklı kitlelere hitap ediyor.  Ayrıca blogda bilgi edinme amaçlı makalelerin yanında eğlenceli vakitler geçirebileceğiniz içerikler de yayınlanıyor. İsterseniz hangi kategorilerde yazılar paylaşılıyor, anlatayım.

Yaşamdan Kareler

Bu kategoride yaşama ve ilişkilere dair birçok konunun yanı sıra yemek, diyet, dekorasyon ve moda gibi özellikle kadınların ilgileneceği konular ele anlıyor. Ayrıca astrolojiye ilgisi olanlar ve burç yorumlarını takip etmeyi sevenler de bu bölümde vakit geçirebilir.

Finans Kafeterya

Ekonomi, inovasyon, yatırım ve pazarlama ile ilgili konuların yer aldığı bu bölümde internet üzerinden kazanç sağlayabileceğiniz makaleler mevcut. Yatırım yapmak isteyenler ya da herhangi bir konuda kazanç sağlamak için yönlendirici makalelere ihtiyacı olanlar ilgili makaleleri okuyabilirler.

Güncel Yazı ve Şiir

Bu bölümde ise güncel konular ve edebi makaleler yer alıyor. Kültür-sanat severler burada vakit geçirebilirler.

Karikatür TV

Karikatür severlerin ziyaret etmesi gereken bölüm… Her hafta komik ve bir o kadar anlamlı karikatürler seçilip paylaşılıyor. Gülümseme ihtiyacınızı buradan karşılayabilirsiniz.

Tavsiye İçerik: Karikatür Videosu

Foto Galeri

Komik ve sıra dışı görsellerin paylaşıldığı bu bölümde de güzel vakitler geçirebilirsiniz.

Farklı konular üzerine bilgi edinebileceğiniz ve keyifli vakitler geçirebileceğiniz Portal Keyfi hakkında sizi bilgilendirmeye çalıştım. Siz de siteyi ziyaret eder ve site hakkındaki görüşlerinizi yorum olarak bırakırsanız sevinirim.