Teknolojinin gelişmesi neticesinde eski dönemlere nazaran zaman kavramının önemi daha da arttı. İster bireysel bazda isterse firma bazında olsun zamanın daha iyi değerlendirilmesine yönelik projeler üretilmeye başlandı. İlk başlarda internetin ardından da mobilin hızla gelişmesi birçoğumuza oturduğumuz yerden aradığımızı istediğimiz zaman bulma imkanını sağladı. Bunu sağlayan başarılı projelerin başında Bizpoint Türkiye gelir.

Bizpoint; kafe, restoran, banka, park, dernek ve otoparktan tutun tüm sanayi ve endüstri alanlarını kolay bulmanızı sağlayan web sitesidir. Bireysel kullanımların yanı sıra profesyonel kullanımlar için de ihtiyacınız olan hizmeti alabilirsiniz. Bununla birlikte, Amerika, Asya ve Avrupa olmak üzere ülkemizin tüm şehirlerinde oluşturulan etkinlikleri ve fırsatları görebilir; arkadaşlarınızla iletişim ve iş birliği kurabilirsiniz.

bizpoint nedir

Bizpoint’i Neden Tercih Etmelisiniz?

  • Küçük veya büyük ölçekli işletmelerden tutun, doktor, avukat, esnaf gibi tüm meslek dallarından bireysel kullanıcılara kadar bizden Bizpoint’ten profil açabilir ve hizmetimizden yararlanabilirsiniz.
  • Projemizi yılların kişisel tecrübesi ve gerçek hayattaki problemlerin analizi sonucunda meydana getirdik. Yenilikçi ve diğer tüm çalışma şekillerinden farklı bir hizmet anlayışı güdüyoruz.
  • 7×24 profesyonel ekibimizle sorularınıza canlı cevap hizmeti vermekteyiz. Sorularınız, istekleriniz ve tavsiyeleriniz ekibimiz tarafından dinlenir ve en kısa sürede size bilgi verilir. Aklınızda soru işareti kalmayacağından emin olabilirsiniz.
  • Hem web sitemiz hem de mobil uygulamamız ile hizmetlerimizden istediğiniz yerden kolayca faydalanabilirsiniz. Sunduğumuz iş modellerini değerlendirdikten sonra diğerlerinden farkımızın ne olduğunu göreceksiniz.
  • Temel hizmetleri sunan Basic paketimizden ücretsiz faydalanabilir, diğer ücretli paketlerimizi de 2 ay ücretsiz kullandıktan sonra memnun kalırsanız 4 çeşit ücretli aboneliğimizin birine kayıt olabilirsiniz.

Bizpoint, firmanız ya da bireysel kullanımlarınız için size maksimum verimi sağlamak için kuruldu. Hız, rahatlık ve konforu temel ilkemiz edindiğimiz bu proje ile profesyonel hizmet anlayışını değiştirdiğimizi düşünüyoruz. Eğer siz de hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz sizi de aramızda görmekten memnuniyet duyarız.