Son zamanlarda internetin hızla yayılması ile birlikte yeni bir ”gelir kapısı” ortaya çıktı. İnternet üzerinden blog yazmak, anket doldurmak, reklam izlemek, video izlemek, sosyal medya paylaşımları yapmak gibi eylemler ile belirli bir zaman ayırarak para kazanabiliyorsunuz. Bunun en ilginç örneklerinden biri de oyun oynayarak para kazanmaktır. İnternet üzerinden ya da akıllı telefonunuzdan oyun oynayarak para kazanabilirsiniz. Bu oyunlara en iyi örnek Ütopya Online oyunudur.

(Kayıt olmak için tıklayın)

Ütopya Online Nedir?

Ütopya Online Oyunu, çiftlik üzerine kurulu, satın aldığınız ineklerden elde ettiğiniz sütleri satarak oyunun kendi para birimi olan Ütopya aldığınız oyundur. Sütlerden elde ettiğiniz para ile daha çok süt üreten inekleri alarak üretimi fazlalaştırıp daha fazla ütopya kazanma şansınız vardır.

Kayıt olmak için aşağıdaki görseldeki bilgileri gireceksiniz, o kadar basit.

utopya oyunu

Ütopya Online Oyunu Nasıl Oynanır?

Oyuna başlarken oyuna 100 Ütopya ile başlıyorsunuz. Bu 100 Ütopya ile oyundan inek satın alıyorsunuz. Ya da her 2 saatte 1 gelen bonus ütopyaları alıp birkaç gün bekleyip paranızı artırdıktan sonra daha verimli inekleri satın alabilirsiniz.

Ütopya Online Oyunundan Nasıl Para Kazanılır?

Satın aldığınız inekler yada ineklerden elde edilen sütü 100 litre olunca günlük olarak Ticaret kısmından satıyorsunuz. 100 litre süt 1 ütopya ediyor. 

100 ütopya olunca Transfer kısmından ütopyaları gerçek paraya (tl ye) çevirebiliyorsunuz.

Çevirdiğiniz paraları banka hesabınıza, ininal kart hesabınıza ya da upayto hesabınıza yatırabiliyorsunuz. Para çekebilmek için hesabınızda en az 5 tl olması gerekiyor. Çektiğiniz para 1 günü içerisinde hesabınıza yatar.

Kazandığınız ütopyaları ya gerçek paraya çevirebilir ya da yeni inekler satın alarak üretim artırabilirsiniz. Üretim arttıkça da daha fazla para kazanabilir ve sonrasında paranızı çekebilirsiniz.

Para ile Ütopya Satın Alma

Eğer daha fazla inek satın almak ve daha kısa sürede para kazanmak istiyorsanız gerçek para ile oyundan ütopya satın alabilir ve yeni inekler alırsınız. Daha verimli inek satın alacağınız için kısa sürede daha fazla süt elde eder ve kazancınızı artırabilirsiniz. Eğer bütçeniz varsa küçük miktarlarda oyun için para harcayabilirsiniz. Yine de her ihtimale karşı çok fazla para harcamamanızda fayda var.

Ütopya Oyununun Diğer Oyunlar Farkı

Oyunun en iyi yönü, diğer oyunlardan farklı olarak, depo ve ödeme puanının olmaması. Bu oyunda 2 sıkıntıdan kurtulmuş oluyorsunuz.

Ütopya Online Referans Ne İşe Yarar?

Oyunu oynamak için herhangi bir referansa ihtiyacınız yoktur. Fakat siz, referansınız ile oyuna yeni üyeler kazandırırsanız seviye atlamada kullanacağınız tecrübe puanı kazanırsınız. Seviye atladıkça da ineklerinizin üretin hızı artacaktır.

1 referans getiren 5 tecrübe puanı kazanır.

Ütopya Online Oyunu Güvenilir mi?

Şu ana kadarki izlenimler neticesinde parasını alamayan veya sıkıntı yaşayan üye yok. 7/24 destek ve sorularınıza yanıt alabileceğiniz telefon numaraları mevcut. Ayrıca firma vergi ödediği için güvenilir olduğunu düşünebiliriz.

Ütopya Online, basit bir oyun; eğer boş vaktiniz varsa az çok para kazanmak istiyorsanız oyunu oynayabilirsiniz. Oyunu merak eder de üye olursanız gelişmeleri buraya yorum kısmından yazabilirsiniz.

Diğer tavsiye ettiğim oyun: Bizim Kümes

Reklamlar