Her geçen gün blog mecrasına farklı türlerde yayın yapan yeni blog yazarları katılıyor. Bu durum gerçekten de sevindirici. Her ne kadar yüzlerce, binlerce Türkçe içerik hazırlayan siteler olsa da ister niş konulu yemek, teknoloji, edebiyat, turizm blogları olsun isterse kişisel düşüncelere yer verilen kişisel bloglar olsun kaliteli içerikler üreten taze kanlara ihtiyacımız var.

Peki, hali hazırda birçok blog olmasına rağmen neden hala yeni bloglara ihtiyaç duyuyoruz? Çünkü binlerce sitenin içinden sadece az bir kısmı kaliteli ve faydalı içerikler üretiyor. Diğer çoğunlukta kalan kısım ise sağdan soldan kopyaladığı yazılar ile bir yerlere varmaya çalışıyor ki onlarla baş edemiyoruz.

Blog hayatına yeni atılan ve ürettiği içerikler ile dikkat çeken bloglardan birisi de Mertcan İlter’in kişisel blogudur. Daha 19 yaşında olan bu arkadaşımız kişisel blog kavramını benimseyen genç yazarlarımızdan birisi. Mertcan arkadaşımız blogunda kişisel yazıları ile birlikte blog yazarlığı, sosyal medya, webmaster ve webtasarım konularına yer veriyor. Ayrıca birçok blog yazarının yabancı olduğu seo hakkında da yeni  blog yazarlarına yardımcı olacak bilgiler de sunmakta.

kişisel blog mertcan ilter

Kişisel blog yazdığım ve kişisel yazıları okumaktan zevk aldığım için kişisel blog yazarlarını takip ediyorum. Mert Can İlter’in blogu da takip edilesi bloglardan birisi. Her ne kadar yeni bir blog yazarı olsa da bilgisayar programcılığı okuduğu için yeni ve kendisini geliştirmek isteyen blog yazarları için faydalı bilgiler üretiyor. Özellikle webtasarım hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler ya da bu konulara ilgisi olanlar Mertcan İlter’in blogunu takip edebilirler.  Faydalı bilgiler bulacağınızdan eminim.

Yukarıda da bahsettiğim gibi kaliteli içerikler üreten yeni blog yazarlarına ihtiyacımız var. Özellikle bu işi severek yapacak ve sabretmeyi bilenlere… Bu arada Mertcan İlter’in blogunuzu ziyaret edip kişisel blogu hakkındaki görüşlerinizi de bırakırsanız çok sevinirim.

Bu makale musaozsari.com advertorial içeriğidir.