Birkenstock

Tüm tarz sahibi ayakkabı sevenlerin aradığı modelleri rahatlıkla bulabileceği TakaTuka.com, dünyaca ünlü Alman terlik üreticisi Birkenstock’un 2016 İlkbahar-Yaz sezonunun son moda trendlerini, birbirinden farklı renk ve model seçenekleri ile ayakkabı severlerle buluşturuyor. Günlük kombinlerinizde fark yaratacak tasarımlara sahip modeller sunan Birkenstock, özellikle efsanevi karakter Mickey Mouse’tan esinlenmiş tasarımları, çift renkli taban yapıları ve cıvıl cıvıl renkleriyle ilkbahar ve yaz sezonuna damgasını vurmaya aday. http://www.takatuka.com/birkenstock

takatuka

İki asırdan fazla süredir terlik ve sandalet üretimi gerçekleştiren Birkenstock, günlük kombinlere kattığı tarzın yanında kullandığı yüksek teknolojilerle de her adımınıza konfor katıyor. Topuk için derinlik ve parmaklar için ekstra alan sunan patentli özel tabanıyla ayak sağlığına destek sağlıyor.  Modanın rahatlıktan bağımsız olduğu tabusunu yıkan Birkenstock, plajlardan çıkıp sokak modasının da vazgeçilmez markaları arasında yer alıyor. Birkenstock,  kullandığı kaliteli, seçkin ve çevre dostu materyaller sayesinde doğayı kirletmezken, modacıların dokunuşlarıyla da fark yaratan günlük kombinler oluşturmanıza imkan sağlıyor. Bu sezon özellikle yırtık jeanler, feminen kumaş pantolanlar ve şortlar ile hem rahat hem de şık kombiler oluşturmanıza imkan sağlıyor.

Terlik ve Sandalet: http://www.takatuka.com/birkenstock-terlikleri-sandaletleri

Birkenstock yeni sezon modellerinin onlarca renk ve modellerini uygun fiyat avantajı ve yüzde 100 orijinal ürün garantisiyle takipçilerine sunan TakaTuka.com büyüme ivmesini her yıl katlıyor. Sorunsuz iade/değişim politikası ve pek çok markada aynı gün kargo imkanını ziyaretçilerine sunuyor. Sosyal medyayı da oldukça etkin kullanan TakaTuka.com, düzenlediği kampanya ve etkinlikleri Facebook, Twitter ve Instagram kanallarıyla da müşterilerine duyuruyor.

Bu makale musaozsari.com advertorial içeriğidir.

Reklam