E Posta Aç başlıklı yazımıza hoş geldiniz. Bugün sizlere internet üzerindeki büyük mail servislerinden nasıl ücretsiz olarak mail adresi alabileceğinizi anlatacağız. İsterseniz hemen konumuza geçelim.

Hotmail E Posta Aç

Öncelikle Hotmail resmi web sitesine giriniz. Ardından sağ alt taraftaki kaydol butonuna basınız. Oradan açılacak olan yeni sayfada gerekli olan alanları doldurunuz. Telefon numaranız yoksa diğer e posta adresi kısmına diğer email adresinizi giriniz. Hesap oluştur butonuna basınız. Hotmail Aç işlemimiz burada sona eriyor. Yeni mailiniz verdiğiniz kullanıcı adıyla giriş yapmaya hazırdır, hayırlı olsun.

Gmail Email Aç

Öncelikle Gmail resmi web sitesine giriş yapalım. Ardından sizi karşılayan sayfada yer alan “Sign Up for a new Account” yazısına tıklayınız. Ardından karşınıza çıkacak olan sayfada yer alan bilgileri eksiksiz şekilde doldurunuz. Bu sayfada yer alan bilgiler ; Ad-Soyad, kullanılmak istenen kullanıcı adı ve şifre, telefon numarası, cinsiyet ve doğum günü gibi detaylardır. Bu bilgileri doğru şekilde girdikten sonra Hesap Oluştur butonuna tıkladıktan sonra, e posta aç işleminiz tamamlanmış olacaktır.

Yandex, Yahoo, Mynet vesaire diğer mail servislerine nasıl kaydolacağınızı öğrenmek istiyorsanız yandaki linkte bulunan web sitesini ziyaret edebilirsiniz: http://www.epostaac.biz/2015/10/e-posta-ac.html

Bu makale musaozsari.com advertorial içeriğidir.

Reklam